Fetish párty v Brně už tuto sobotu

Brněnská Fetish párty odpočítává poslední minuty před vypuknutím, zeptal jsem se Lucy BladeRain, jestli vše běží jak má, nebo jestli jsou nějaké změny:
 .
Před každou akcí se zřejmě musí vždycky aspoň jedna věc pokazit, takže ani Fetish Party Brno malá smůla neminula.
První zpráva, která na mě vyskočila dnes hned po ránu byl e-mail s fotkou slečny s nohou v sádře – bohužel to slečna z dvojice Quinn & Sensesall. Je tedy indisponována a jejich představení tím pádem nebude.
Naštěstí ale se ještě na poslední chvíli se do programu nedávno přidala kapela „No Ambitions“ (https://www.facebook.com/noambitionmusic/) . Ti mají mimo jiné videoklip, ve kterém si zahrála jedna z našich účinkujících – Joan von Brook, která s nimi na jednu ze skladeb také vystoupí s krátkou shibari show.
Momentálně dolaďuji časový rozvrh akce a vypadá to, že se bude do půlnoci každou chvíli na co dívat.

.
Zbývá ještě hodně lístků?

Kdepak. Akce je za pár dní a máme téměř vyprodáno. Dnes končí například prodej online prodej a zbytek lístků půjde zakoupit už jen fyzicky v obchodech v Brně (http://www.lumbers.cz/konktat) a Praze (https://www.ltx.cz/cz/kontakt/)

 

 

 

Jak se cítíš, nervózní nebo natěšená?
Na jednu stranu jsem na FPB neskutečně natěšená, protože zas zažiju tu atmosféru těchto akcí, které tak miluji a hlavně na ty show co jsou v programu. Zároveň jsem ale strhaná, protože postupem času jakoby se většina věcí ohledně organizace nahrnula na mě a teď nevím kde mi hlava stojí. Nicméně jak budu v sobotu nalíčená, oblečená v latexu a připravená vyrazit, tak ze mě snad ten stres opadne a zůstane už jen ta radost a těšení se. Doufám, že se akce bude lidem líbit, protože jsem do toho dala téměř vše.
Měla jsem možnost už vidět fotky kostýmů slečen Dark Ophelia, Sil Via a Scarlett Cissa a všechny jsou oku lahodící. Sama jsem dnes viděla hotové svoje šaty, které mi dělá na tuto party LatexVogue a moje očekávání bylo splněno. Jsou jak elegantní, tak sexy. Podíváná to tedy bude v sobotu dvojnásobně. Hezké ženy v krásných kostýmech se zajímavou show. Ráda bych také navnadila diváky tím, že spolu se Suanne chystáme jedno ozvláštnění našeho společného vystoupení a doufáme, že se to bude lidem líbit. Ale co to je, to nechám jako tajemství až do party.
Tak se necháme překvapit. V sobotu, Brno, Mors Art, po sedmé večer na viděnou!

 • Hamburg 2019: Show Madam NoorN

  Na veletrhu Passion v Hamburku se představila i Madam NoorN v akční show. Veškerý latex samozřejmě z dílny Adema-latex.cz

 • Jiří Růžek: A za krásu nás zavřou…

  Na internetu přituhuje cenzura.  Ve všech oblastech. V oblasti tvůrčí erotické fotografie ten stav dobře popisuje Jiří Růžek: http://www.jiriruzek.net/a-za-krasu-nas-zavrou.html Jen […]

 • Fetish Párty Brno 2017

  Loni v září se v Brně blejsknul první ročník Latex párty. Z doslechu vím, že akce byla příjemná, byť co […]

 • Kalendář na rok 2019?

  Rok 2019 už nám začal a ukázalo se, že produkční tým spankingového kalendáře opět zaspal. Avízovaný kalendář 2018 se loni […]