Luxusní fetish v pražském podzemí

Jeden sobotní horký den se dostal do ještě většího varu na VIP party uspořádané pro milovníky alternativní módy. Událost byla neveřejná a mohli jste se o ní dozvědět pouze přijetím soukromé pozvánky obsahující základní informace. Teprve několik dnů před akcí přišel e-mail, který odhalil více, například místo konání.

Nápad uspořádat latexovou VIP párty se zrodil nečekaně na jednom fetish focení. S prvotní myšlenkou přišel milovník latexové módy Dušan a modelky Taiga a Rocka Lia ho v idee podpořily. Tito tři lidé se chopili organizace a zvaní zajímavých tváří či přátel. 

Dušan čerpá ze zkušeností navštívených fetish párty po celém světě, kde jsou v mnoha zemích pořádané častěji než u nás v České Republice. V tom, proč se rozhodl uspořádat latex párty i u nás, má jasno: “Nedostatok fetish akcí v Prahe, málo akcí s latex dress kódom. Keď niečo chceš, musíš si to spraviť.” 

Večírek byl v luxusním podzemním klubu v centru Prahy. Dokonalý francouzský styl podniku doplňovaly nádherné outfity hostů splňující dress code akce, a tím byl výhradně latex.  

Letní žár vybízel obléct si na událost letní latexové outfity, ovšem byli i odvážlivci, kteří nasadili kukly a zahalili svá těla do catsuitů. Výhodou tedy bylo, že klub byl chladný a klimatizovaný. Dveře podniku se pro hosty otevřely ve 20:00 hodin a uvítáni byli šumivým welcome drinkem. Rozjezd párty byl poklidnější, to se však změnilo, když DJ začal hrát příjemný taneční house a hlavní část klubu, kde se setkání konalo, se zaplnila desítkami lesknoucích se hostů.

Kdo chtěl mít z večera profesionální fotku, měl možnost nechat se vyfotit fotografem Devianti, jenž je znám svým osobitým dark artovým stylem. 

Snad doba začne podobným akcím opět přát a budeme se moci scházet častěji bez nepříjemných opatření. 

A co vy? Chtěli byste také dostat pozvánku na takovou párty?

Text: Rocka Lia

Foto: Devianti

Random Posts

 • Pražský Fetish Weekend 2018

  Pražský Fetish Weekend je čtyřdenní série akcí – čtvrteční přednáškový večer Entreé, páteční Fetish Market, sobotní Fetish Night a vše […]

 • SHIBARI: Nervové zranění (nejen) radiálu – předcházení a první pomoc

  Joan von Brook Tento článek v žádném případě nenahrazuje lékařskou pomoc a je pouze výsekem informací, které jsou momentálně dostupné […]

 • FETISH WEEKEND 2016

  Už tento čtvrtek začíná pražský Fetish Weekend. Lístky na hlavní sobotní akci Fetish Night už jsou  v podstatě beznadějně vyprodány.  […]

 • OtheR DRESS Market

  9.prosince 2016 se v pražském klubu Kotelna uskutečnil první ročník prodejní akce OtheR DRESS Market, akce zaměřená na alternativní a […]