Džungle módy – OtheR DRESS 2018

Téma letošní show OtheR DRESS bylo Jungle – a jak si jednotliví tvůrci džungli představí, to už bylo na nich. Předvedli to 3.března v plně obsazeném pražském klubu Kotelna a stálo to fakt za vidění!

Ve třech blocích se představili jak tvůrci alternativní módy, tak zajímaví performeři (jo, je to hrozný slovo, ale asi nejvýstižnější…) Co jsme tedy všechno viděli?

Show začala přehlídkou kožených korzetů sedlářského machra Kairona ve stylu „pánského klubu s kompletním servisem,“ následována vystoupením Ivy Boháčkové s chair dance a show návrhářky Riwyy Nerony.

Druhý blok tvořila přehlídka značky Manon, vystoupení Valentiny na šálách,
/šála – Valentína; tekutý latex představil Pavel Slaughter Jelínek; zatančila Dominika Nesládková a o tom, kdo opravdu vládne v džungli, nám ve své drsné show prozradila výtvarnice SIKRA.

Třetí blok zahájila ve velkém stylu show Dannyho Worma kombinací videa a živé přehlídky s názvem Born in Porn. Na odlehčení zatančila  Dominika Nesládková a následovalo finále –  LATEX show ve stylu poněkud zvláštní kanceláře. Show představila čtyři autorské dílny – Adrienne latex design, AdeMa Fetish Fashion, Sharene Latex&PVC Fashion, Latex Vogue; a pátým představeným byl distributor LATEX FASHION s.r.o., modelky obul e-shop s
extravagantní a designovou obuví ExtraBoty.cz.

Celým večerem provázeli a coby schopní moderátoři se osvědčili Kachna a Junior. I díky nim měl večer dobrý spád. Dramaturgie byla slušně stupňovaná, každá show měla připravenou originální projekci a zvukový podkres, scéna slušně nasvícená, organizační zaváhání minimální.  Trochu zadrhával bar a hlavně fronta na závěrečné placení útraty byla piha na kráse celé akce – ale v tom můžeme poděkovat buzeraci jménem EET a pomalému systému od O2.

Celý večer byl o alternativní módě, od spodního prádla poměrně tradičního až k extravagantním a fetish modelům, to vše ale nejen na pódiu, ale i v publiku – velká řada návštěvníků byla stylově dresnuta a spolupodíleli se tak na svkělé atmosféře večera…

Na Youtube kanálu OtheR DRESS najdete časem videa i z ketošního ročníku, na facebookovém profilu dohledáte odkazy na fotky od dalších fotografů. A na viděnou příště a nebo v prosinci na OtheR DRESS Marketu!

 

 

 

Random Posts

 • Evropa proti mučení a trestu smrti

  Evropská unie výrazně omezuje obchod se zbožím použitelným k mučení a výkonu trestu smrti, zakazuje školení a propagaci takového zboží.

 • Historie latexového fetišismu

  Na youtube je k vidění zajímavý dokument o historii gumového oblečení a jeho ctitelích. Pořad je v angličtině, ale je […]

 • Kinky Fetish Clinic – DeMask show

  Naše známé duo Kinky Fetish Clinic jsme mohli vidět vystupovat už ledaskde po Evropě, v současné době výrazněji spolupracují s […]

 • Krádež latexové výbavy!

  Kamarádi, dneska v noci vykradli mému dobrému známému v Praze na Jižňáku auto a mimo jiné mu z auta ukradli […]