Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Fajnšmekroviny II.

23.11.2018 - 17:00 - 2:00

 

Drazí přátelé fetishe, BDSM a poživační libůstkáři,

léto plné akcí, veselí a zábavy nejen v přírodě je za námi, stejně jako končí i barevný podzim. Kdo chce, ukládá se k zimnímu spánku, ale pekelníci nespí a tak Nufinka a 8legs (Pafouk) přináší druhý běh akce, která zastřešuje širokou škálu fetishů a dalších vzájemně provázaných libůstek.

Jedná se o foot a s ním spojené boty, podpatky a trampling. Spodní prádlo, nylon, silon, spandex a další lesklá obepínadla. Breath play, facesitting, piss a pro ty nejnáročnější CBT….. A / nebo máte jinou libůsku, na kterou jsme zatím zapomněli? Akce je pro Vás! Do 23.10. 2018 máte možnost dát organizátorům námět, diskutujte, inspirujte! Diskuse se bude sdružovat pod FCB událostí, ale je možné kontaktovat team i e-mailem – fajnsmekroviny@seznam.cz. Připravujeme exhibiční i edukativní vstupy zkušených provozovatelů těchto praktik, modelky a modely na některé z libůstek a hrací místa pro vybití účastníků. Hlavním cílem akce je však umožnit setkání podobně zaměřených jedinců.

Dresscode není povinný, pokud však přijdete odění do něčeho z výše popsaného, erotického, fetish nebo nazí, napomůžete tím budování společné vzrušující atmosféry.

V hracích prostorách prosíme o zachování erotické atmosféry a pokud si někdo hraje, nerušte jej a jděte si povídat k barové části podniku. Předem děkujeme.

Na akci je z kapacitních důvodů nutné se registrovat zde: http://www.bdsmklub.cz/?p=detail-sraz&sraz=1146

Příspěvek na akci je od stupňovaný. Samotné dámy mají vstup zdarma. Páry 100Kč a samotní pánové pak 150Kč. Pozor při naplnění většiny z kapacity je možné, že bude vstupné zdraženo! Stejně tak platí již tradiční přirážka + 50Kč osobám přihlášeným později než 22.11.2018…. V klubu platí povinná minimální konzumace ve výši 250Kč, vztahuje se na potraviny i nápoje širokého sortimentu.

Zájemci o aktivní zapojení do dění nechť kontaktují libovolného z organizátorů.

Velmi se na Vás těší Nufinka a 8legs (Pafouk)!

Podrobnosti

Datum:
23.11.2018
Čas:
17:00 - 2:00
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
http://www.bdsmklub.cz/?p=detail-sraz&sraz=1146

Místo konání

Atelier
Strašnice - upřesnění po registraci
Praha, Česká republika
Webová stránka:
bdsmklub.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..