Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Hra o trůny

17.5.2019 - 17:00 - 2:00

Třetí pátek posledního měsíce jara roku letošního propojí se v klubu oblíbeném světy běžné a ty v jejichž osidlech žijí sny a vášně. Momentální vládkyně světů Nuf dá možnost některému z mocných usednout na trůn panství jejího, neb unavena je vládou a odpovědností… O trůn se zatím ucházeti plánují ctihodné dámy, chrabří pánové a troufá si i lid prostý – mocnými plebs nazývaný.

Nikde není psáno, že jeden z nich to musí býti – historie ukazuje, že štěstěna je vrtkavá a noví mocní často v mžiku staré nahrazují…

Kostým je vřele doporučen s inspirací knih a seriálu jména totožného, pro jedince kteří plánují ztotožnění s postavou zde existující je připravena odměna speciální. Povinnost však toto není, hry naše Atelierové jsou unikátem. Pokud chcete uplatnit výhodu tuto, do registrace uveďte do poznámky viditelné jméno ze světa původního.

Soupeřit se bude o bohatství a duše…..
Naprosto každý účastník je duší jedinou a do začátku bude majetek mít skromný. A co dál? To už nikde předem určeno není, účastníci aktivní získají výhody, kdo se programu nechce přímo účastnit přítomen být může, ale drobné nevýhody mu to přinese.

Svět a jeho momentální paní slibuje i zábavné a poutavé prvky jako zápasy psí, trestání neposlušného na nádobíčku jeho, zametení s poběhlicí domu vykřičeného neposlušnou vůle vládkyně… Trestu dojde i věrná, kající se za hříchy života svého a krví vykoupivší se. Každý z prvotních adeptů pak připravuje jeden vstup / představení a nebo interaktivní akci z jehož výnosu dotovat vládu budoucí svou plánuje…

Vstup na akci základní je ve výši 100,- / jedince i lidskou zvěřinu. Může však být i zcela zdarma, pokud účastník dorazí včas a řádně přihlášen, přiměřeně oděn (i neoděn) a zapojí se aktivně do programu. Osoby rozhodnuvší se po pátku 12:00 – uhradí vstup z přirážkou 50,- kompenzující nutnost upravovati odměny a dimenzaci akce interní. Osobám nepřihlášeným vůbec pak tuto přirážku dveřní stráž zdvojnásobí, v krajním případě (naplnění kapacity akce) nemusí být provinilec vpuštěn vůbec.

Pro akci připraven jest jídel a nápojů upravený list, jeho obsah bude zvěřejňován postupně v týdnu před akcí posledním. Jako lákadlo budiž mísa grilovaného bůčku s přílohou, základ jídel většiny panstva, nebo osmažené cibulové okruží. Na své si přijdou i kytkožravci a další dietáři, je doporučeno se předem s paní světa stávající domluviti. Každý účastník mimo osob přímo zapojivších se do plné organizace pak má povinnost zkonzumovati v klubu akcí nejméně 250 peněz světa běžného.

Veškeré detaily akce budou odhalovány postupně, tázati se je možno samotné Nuf.

Obzvláště je apelováno na zájemce o pozice v psinci, domu vykřičeném, místností trestných a další chtějící se přímo akce aktivně účastnit. Kontaktujte v čase co nejkratším paní Nuf pro domluvu bližší…

Zahoďme strasti světa uspěchaného, ponořme se tam, kde vládnou síly různé, vášně a touhy podporující….

Nuf – temná vládkyně světa momentální…

Podrobnosti

Datum:
17.5.2019
Čas:
17:00 - 2:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,
View Event Website

Místo konání

Atelier
Strašnice - upřesnění po registraci
Praha, Česká republika
View Venue Website

Pořadatel

Nufinka