MaleDom párty aneb Reportáž psaná na vodítku

Nedávno jsem byla pozvána na velmi zajímavou akci nazvanou MaleDom párty, což mému oušku čubčímu znělo skvěle, neb akcí pro Dominy je tu spousta, pro Dominanty nic. Minimálně o žádné akci přímo pro Pány nevím. Ergo díra na trhu jako hrom.

Nahodila jsem tedy dokonalý čubčí výraz, zaňíkala na Pána a hafla, že by bylo prima, kdybychom na onu akci vyrazili. Čubky je přeci třeba pravidelně venčit, že? Moc moc moc jsem se těšila do momentu, než došlo po facebooku k „menší výměně názorů“ mezi mnou a jednou z propagátorek akce. Upřímně, kdyby mi Pán nezakázal kousat, abych náhodou někde něco nechytila, asi by byla velmi ošklivě pokousaná a já bita jako žito. Ale moudřejší ustoupí, takže jsem raději prchla a v debatě nepokračovala. Chuť tam jít klesla téměř k nule, ale protože mám velmi přesvědčivého kamaráda, který by i z jalové krávy tele vymámil, nakonec jsem s Pánem vyrazila.

Kombinace voleb, rozkopané Prahy a pátečního vyprazdňování města je skutečně vražedná, ale nakonec se nám, po peripetiích s asi hodinovým zpožděním zadařilo dorazit do Dark Velvet Café v Praze. Podnik je to příjemný, stylový, diskrétní a obsluha za barem úžasně profesionální. Kdo mě zná, ví že jsem naprosto dokonalá „chilli víla“ a pro jedovatou poznámku nejdu daleko a vrčet umím na jedničku.

Vstoupili jsme, nahlásili kdo jsme, dostali bodíky k hodnocení Dominantů a subinek, Pán dokonce obdržel i doutníček (báječné) a hurá do víru zábavy, která byla na tak krátký čas, který byl akci vymezen víc než bohatá. Prvním bodem byla diskuze na téma „Co pro Pány znamená submisivita u jejich partnerek a pro subinky dominance jejich Pánů“. Velmi zajímavá debata, která by jistě zasloužila i více času, ale toho bylo vskutku poskrovnu. I tak mohu říct, že to bylo velmi poučné.

Dalšími body programu byl opravdu kouzelný tanec, spank, masáže a po desáté hodině večer ukázky sebeobrany. Nevěřila bych, že s něčím tak běžným, jako je deštník se dá tak účině bránit. Celkem se nás na akci, včetně pořadatelů a účinkujících sešlo kolem 50.

Večer nabídnul dostatek zábavy, možnost popovídat si s lidmi, které jsem jinak léta neviděla, poznat nové lidi, a subinky i Dominanti se mohli zúčastnit celovečerní hry o zajímavé odměny. Nevím jak ostatní, ale já i můj Pán jsme se skvěle bavili a kamarád a jeho čubička byli přímo nadšeni. Myslím si, že na první akci se s trablíky spojenými s akcemi poprali pořadatelé více než skvostně.

Jediné co bych možná pro další akci doporučila by byly jmenovky, protože i když se Vám někdo představí, za minutu nevíte jak se jmenuje, popř. nějaké znamení, podle kterého by se dalo určit kdo je nezadaný. V diskuzích po akci padlo, že tam bylo poměrně dost párů a „nezadaným“ se špatně učovalo kdo je potencionálně volný a kdo ne.

Hodnocení jedné malé silně přidrzlé a tlamkaté čubky tedy je: KDY ŽE BUDE REPETEEEEEEEEEEEEEEEEE?! Bylo to prima a kdo nešel, udělal chybu. O:)

Vlastní packou naškrábala Zvířa

Random Posts

 • Shibari Night: Yoroi Nicolas

  Skvělého riggera Yoroi Nicolase už jsme mohli v ČR vidět několikrát. Následující fotosérie je z jeho vystoupení v pražské Kolbence […]

 • PF 2021 od MHsexshop

  Krásné, smyslné a smysluplné přání od MH sexshopu, ke kterému se Darkpress připojuje… https://www.mhsexshop.com/a/pf-2021

 • Borg & Iva jako pozvánka na Rope Spirit

  Borg je docela sympaťák, ale ruku na srdce, nejni on nějakej saďour?

 • Stříbrná monáda

  Konečně se zadařilo a Xdom nechal udělat pár kousků Trojné monády z masivního stříbra! Vypadá takhle: Velikost 25mm, cena 1000 […]